Spoločnosť Profel-International je mladý, ale skúsený tým preverený náročným rakúskym a nemeckým trhom prinášajúci vám kompletné riešenie v oblasti parapetov od výmery, cez dodanie až po montáž.

To, čo ostatní, žiaľ, neriešia, my posúvame na ešte vyššiu úroveň. Fasáda je vizitka vášho domu. Finálna fáza driny a investícií do vlastného bývania. Ako jediní na Slovensku vám prinášame certifikované produkty najvyššej kvality testované nemeckým nezávislým inštitútom IFT Rosenheim chrániace vašu fasádu a to ako účinným zabránením prieniku vody medzi parapet a okno, tak aj technickým riešením tepelnej rozťažnosti materiálu.

Vnútorné parapety sú súčasťou vášho interiéru, priestoru, v ktorom žijete, v ktorom sa chcete cítiť dobre. Aj tu vám prinášame produkty najvyššej dostupnej kvality. A nielen to. Venujeme sa aj grafickému dizajnu a vnútorné parapety vám potlačíme vo fotokvalite.

Neviete si veľmi predstaviť divoké vizuály potlačené na interiérových parapetoch? A čo tak decentné logo vášho podniku či obľúbeného športového klubu?

Grafické vizuály vám radi ukážeme na 3D modeloch skôr, než sa pustíme do tlače a spolu nájdeme vhodný dizajn pre interiér vášho domova.

S parapetmi vám pomôžeme od poradenstva, cez vymeranie, dodanie až po montáž.